Comarch ERP Optima 2023.1.1.

Nowa odsłona systemu Comarch ERP Optima to przede wszystkim rozbudowa integracji z platformą wszystko.pl o możliwość importu zamówień. Dodaliśmy możliwość naliczenia i wydruku deklaracji rocznej PIT-8C(11) na formularzu obowiązującym za rok 2022, a także wprowadziliśmy zmiany w wyliczaniu wynagrodzeń wynikające z Polskiego Ładu obowiązujące od 1 stycznia 2023 roku.

Zmiany w nowej wersji Comarch ERP Optima związane z przepisami:

  • Wprowadzono zmiany w wyliczaniu wynagrodzeń wynikające z Polskiego Ładu obowiązujące od 1.01.2023 r.
  • Dostosowano wydruk PIT-2 Oświadczenie pracownika dla celów obliczania miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych do nowego wzoru obowiązującego od 01.01.2023 r.
  • Wprowadzono możliwość naliczenia i wydruku deklaracji PIT-8C(11) na formularzu obowiązującym za rok 2022.

Nowości Comarch ERP Optima 2023.1.1, które zasługują na szczególną uwagę:

  • Rozbudowano integrację z platformą wszystko.pl o możliwość importu zamówień. Więcej informacji jak szybko i bezpłatnie wystawiać na sprzedaż swoje towary w internecie na stronie sprzedawca.wszystko.pl
  • Umożliwiono automatyczną synchronizację danych z Comarch Apfino, aby lepiej wykorzystać możliwości platformy dostarczającej faktoring, windykację oraz płatności online.
  • Umożliwiono dodanie zdjęcia na podstawie URL dla Comarch e-Sklep.
  • Umożliwiono wczytywanie faktur zakupu w języku angielskim za pomocą OCR na liście faktur zakupu.
  • Dodano możliwość konfiguracji skrzynki pocztowej dla kont Outlook 365 w oparciu o protokół OAuth2.

Poniżej prezentujemy opis zmian i nowości wprowadzonych w poszczególnych modułach:


W przypadku pytań lub chęci pozyskania instrukcji oraz wersji DEMO, zachęcamy do kontaktu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez @SERWIS.PL Sp. z o.o. w zakresie wynikającym z powyższego formularza, w celu umożliwienia kontaktu i udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość.

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest podmiot @SERWIS.PL Sp. z o.o. 00-801 Warszawie, ul. Chmielna 73B/14. Dane osobowe, będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Nadawcy przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawienia lub usunięcia.

n/a